Tanju Özcan Ulusalcılar’da

Uzun zamandır takım içi çekişmelerle karşı karşıya kalan Tanju Özcan, Ulusalcılardan gelen teklifi kabul ederek, kariyerine Ulusalcılar takımında devam etme kararı aldı.

Sezonun başlamasına bir kaç gün kala, Ulusalcılar transfer atağına geçerek adını Yeni Chp Spor olarak değiştiren Chp Spor’un Forvet oyuncusu Tanju Özcan’ı renklerine bağlamayı başardı. Bunda özellikle Yeni Chp Spor’un, saha içi rekabetinin de etkili olduğu söylenmektedir. Tanju Özcan ise bu söylentileri doğrular nitelikte şunları iletmiştir:
“Yeni Chp Spor’un Ekmelettin İhsanoğlu’nu transfer etmesinden sonra forma savaşı daha da rekabetçi bir hal aldı ve takım içinde nedense oynamama izin vermemeye başladılar. Bunda teknik Direktör Deniz Baykal’ın ve takım kaptanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da etkisi olduğunu düşünmekteyim. Ancak yeni takımımda şu anda mutluyum. Oldukça sıcak bir karşılaşma oldu. Özellikle Altı Ok’un gösterdiği ilgi anlatılmaz. Yeni sezonda yeni takımımı ile daha büyük işler başarmak istiyorum”

Muhabirlerimizin sorduğu şampiyon olacak mısınız sorusuna ise “kesinlikle Şampiyonluk için oynayacağız ve bu konuda takımıma çok büyük destek olacağımı düşünüyorum” diye karşılık verdi.

Oyundaki ATEİST Haber Merkezi

  • Ateistler HaberMaç AnalizleriNeo-Nurcu SporÖne Çıkan HaberlerTakımlardan Haberler
    Ateistler Yıktı Geçti

Leave a Reply